MENU

YEŞİL ALANLAR

Huzurlu bir yaşam

5. Levent

5. Levent'te tüm evler, muhteşem peyzaj, doğa ve şehir manzaralarına tanıklık eder. Bulunduğu bölgenin iklimine uygun zengin bitki örtüsüyle 5. Levent sizlere huzurlu bir yaşam sunuyor.

5. Levent
Koşu Parkuru
5. Levent
Bisiklet Yolları
5. Levent
Futbol Sahası
5. Levent
Yürüyüş Yolları

Doğa ile barışık konsept

5. Levent

Bölgenin konumu ve topografyası düşünülerek, 5. Levent doğayla barışık bir konseptte tasarlandı. Daha fazla yeşil alan sağlamak için proje alanının yüzde 50’sinden fazlası etkileyici bir peyzaj alanı olarak ayırıldı.

Dalından lezzet

5. Levent

5. Levent’te dilerseniz yemyeşil bir bahçede dalından koparacağınız bir meyvenin tadına bakın, dilerseniz projede bulunan özel tarım alanından taptaze domatesinizi alın.

Doğayla barışık bir yaşam

Basketbol ve futbol sahası, tenis kortları, yüzme havuzları gibi sosyal alanlar vadi manzarasına hâkim bir noktaya yerleştirildi.

Doğa
Bahçe

Daha fazla mutluluk

Doğanın içinde güvenle ve özgürce eğlenmek, hayal dünyalarında yepyeni ufuklar açmak, en değerli varlığınız çocuklarınıza eşsiz birer armağan olacak. Toprak, su ve yeşilin güneş ile buluştuğu 5. Levent'te açık havada spor yapmanın keyfini çıkaracak, sağlıklı ve zinde bir yaşam için yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Park
Etkinlik

SİZİ ARAYALIM

Avantajlı Fiyatlardan Yararlanmak İçin Hemen Formu Doldurun.

* Doldurulması zorunlu alan

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Sizi Arayalım >