TORUNLAR GYO

YATIRIMA DEĞER YAŞAMAYA DEĞER

İnsanı ve hayatı merkeze alan AVM, eğlence alanları, konut, ofis ve otel gibi yaşam merkezleri geliştirme konusunda Türkiye'nin en yenilikçi gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO, inşaat sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 2010 yılında halka açılan Torunlar GYO, 7 Milyar TL'lik portföy değeri ile Borsa İstanbul'un en değerli 50 şirketi arasında yer almaktadır.

Torunlar GYO, "Yatırıma ve yaşamaya değer" vizyonuyla, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla gibi Türkiye'nin farklı illerinde yer alan projeleri ile milyonlarca insanın yaşamına dokunmaya, fark yaratmaya ve yatırımcılarının güveni ile büyümeye devam etmektedir.

Yıllar boyunca sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamın modeli haline gelen Levent'e, yine dönüm noktası olacak yeni bir halka ekleniyor: 5. Levent. İstanbul'un en değerli merkezine, dev ulaşım projelerinin kesişim noktasına yer alan 5. Levent ile amacımız hem akla hem kalbe seslenen, İstanbul'un modern hayatını yeniden şekillendiren ve daha fazlasını arzulayanlara fark yaratan yeni bir yaşam kültürü sunmak. Tüm ayrıntıları titizlikle tasarlanan İstanbul'un yeni semti, 5.Levent'in sımsıcak, doğa ile barışık, modern dünyasına sizler de hoş geldiniz.