5. LEVENT'İN HİKAYESİ

Adını 18.yy'da bölgede bulunan çiftlikten alan Levent'in hikâyesi; deniz askerleri "Levend"lerin yetiştiği, Osmanlı tarihinde ilk batılı ordunun doğduğu bu cömert topraklarda başlar. Osmanlı İmparatorluğu'nun batılılaşma serüveninin en önemli aktörü olan Levent bölgesi güzellikleri, musikisi, eğlenceleri, yemyeşil bahçeleri, ziraatı ve muhteşem yapılarıyla İstanbul'un en ihtişamlı günlere de tanıklık etti..

İnsanı ve hayatı merkeze alan AVM, eğlence alanları, konut, ofis ve otel gibi yaşam merkezleri geliştirme konusunda Türkiye'nin en yenilikçi gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO, inşaat sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip.

"Yatırıma ve yaşamaya değer" vizyonuyla İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla gibi Türkiye'nin farklı illerinde yer alan projeleri ile milyonlarca insanın yaşamına dokunmaya, fark yaratmaya ve yatırımcılarının güveni ile büyümeye devam ediyor.

Türkiye'ye değer katan projelere imza atan Torunlar GYO bugün ; eşsiz lokasyonu, yeşil alanları ve ayrıcalıklı yaşam vaadiyle İstanbul için dönüm noktası olacak yeni bir semti, 5. Levent'i inşa etmenin gururunu yaşıyor.

Yıllar boyunca sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamın modeli haline gelen Levent'e, yine dönüm noktası olacak yeni bir halka ekleniyor: 5. Levent. İstanbul'un en değerli merkezine, dev ulaşım projelerinin kesişim noktasına yer alan 5. Levent ile amacımız hem akla hem kalbe seslenen, İstanbul'un modern hayatını yeniden şekillendiren ve daha fazlasını arzulayanlara fark yaratan yeni bir yaşam kültürü sunmak. Tüm ayrıntıları titizlikle tasarlanan İstanbul'un yeni semti, 5.Levent'in sımsıcak, doğa ile barışık, modern dünyasına sizler de hoş geldiniz.